KONST / Oljemålningar / Oljemålning 3945023
nr 394 5023
Monogramsignerad, "Sjölandskap med bro" 1800-tal, England, 51x77 (signerad a tergo)
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 30 januari 2006
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.600 kr